Yeni Reduced price! 5 adet 5dB SC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın Daha büyük görüntüle

5 adet 5dB SC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

₺111.97

Yeni ürün

Birim Tipi Paket
Paket Boyutu 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Marka Adı CICVCHC
Ürün Uzunluğu 30m
Lif Tipi Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi SC/UPC
Uyumlu Özelleştirilmiş Markalar
Model Numarası AT-M-LC
Type Fixed Male-Female
Optic Fiber Type Single Mode (9/125)
Connector Type SC/UPC
Attenuator 5 dB
Packing 5pcs per big poly bag


5dB SC/UPC Erkek Kadın Tekli Fiber Zayıflatıcı, sabit Tip
sabit Optik Zayıflatıcılar uygulamalarda kullanılır bir önceden belirlenir ışık miktarını kaybı belirtilir.
biz teklif LC, FC, SC, ST, MU farklı sabit ile sabit zayıflatıcı zayıflama seviyesi, 1dB gelen 30dB için.
anahtar Özellikleri
dalgaboyu Bağımsız
dayanıklılık ve Basit ve Güvenilir Yapısı
özellikler
öğe
SM:
MM
çalışma Dalgaboyu
1310nm, 1550nm
850nm, 1300nm
geri dönüş kaybı
≥50dB
--
zayıflama Doğruluk
+/-0.5dB (10dB için 1 için) +/-1.0dB (30dB için 11 için)
polarizasyon Bağımlı Kaybı
≤0. 2dB
Max. Optik Giriş Gücü
200 mW
çalışma Sıcaklığı Aralığı
-40 ~ 80 ° C

Etiketler: Ucuz 5 adet 5dB SC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek Kadın, Yüksek Kalite 5 adet 5dB SC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

5 adet 5dB SC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

5 adet 5dB SC/UPC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

5dB SC/UPC Erkek Kadın Tekli Fiber Zayıflatıcı, sabit Tip sabit Optik Zayıflatıcılar uygulamalarda kullanılır bir önceden belirlenir ışık miktarını kaybı belirtilir. biz teklif LC, FC, SC, ST, MU farklı sabit ile sabit zayıflatıcı zayıflama seviyesi, 1dB gelen 30dB için. anahtar Özellikleri dalgaboyu

İlgili ürünler