Yeni Reduced price! 10G tek fibe SC veya LC Bidi 1550nm 40 km DOM Alıcı-verici SFP modülleri Daha büyük görüntüle

10G tek fibe SC veya LC Bidi 1550nm 40 km DOM Alıcı-verici SFP modülleri

₺1 087.73

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 4cm x 5cm x 15cm (1.57in x 1.97in x 5.91in)
Marka Adı Grandway
Model Numarası SONET/SDH OC-192/STM-64 IR-2

SSFP-10G55-40 (SMF, 1550nm, 40 km, LC, DOM) SSFP-10G55-40 10 GBASE SDH SONET üzerinde 40 km SFP + telsiz desteği bağlantı uzunlukları tekli fiber kablo, 1550nm dalga boyunda.
bu öncelikle bant genişliği sağlar OC-192 optik bağlantılar 9/125 μm tekli fiber üzerinde LC konnektörleri ile sonlandırıldı ve ticari sıcaklık kullanılabilir çevre.
dijital optik izleme (DOM) destek olduğunu mevcut erişim sağlamak için gerçek zamanlı işletim parametreleri, anlamına gelir, biz şimdi kullanarak DOM alıcı-verici izleme ve sorun giderme işlemleri gerçekleştirme yeteneğine sahiptir.
detaylar Form Tipi: SFP + veri Hızı: OC-192 dalgaboyu: 1550nm Max Kablo Mesafe: 40 km arayüz: LC dubleks optik Bileşenleri: 1550nm EML kablo Tipi: SMF DOM Desteği: Evet ticari Sıcaklık Aralığı: 0 70 ° c (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod: 8517706000

Etiketler: Ucuz 10G tek fibe SC veya LC Bidi 1550nm 40 km DOM Alıcı verici SFP modülleri, Yüksek Kalite 10G tek fibe SC veya LC Bidi 1550nm 40 km DOM Alıcı-verici SFP modülleri, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

10G tek fibe SC veya LC Bidi 1550nm 40 km DOM Alıcı-verici SFP modülleri

10G tek fibe SC veya LC Bidi 1550nm 40 km DOM Alıcı-verici SFP modülleri

SSFP-10G55-40 (SMF, 1550nm, 40 km, LC, DOM) SSFP-10G55-40 10 GBASE SDH SONET üzerinde 40 km SFP + telsiz desteği bağlantı uzunlukları tekli fiber kablo, 1550nm dalga boyunda. bu öncelikle bant genişliği sağlar OC-192 optik bağlantılar 9/125 μm tekli fiber üzerinde LC konnektörleri ile sonlandırıldı

İlgili ürünler