Yeni Reduced price! 100 GHz DWDM 3 Limanlar bileşen 1x2 CH34 DWDM Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer ile 100 GHz Optik DWDM FC/APC konnektör Daha büyük görüntüle

100 GHz DWDM 3 Limanlar bileşen 1x2 CH34 DWDM Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer ile 100 GHz Optik DWDM FC/APC konnektör

₺234.55

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)
Marka Adı jyttek
Model Numarası JYT-DWDM


özellikleri:
düşük Ekleme Kaybı
yüksek Kanal Izolasyonu
yüksek Stabilite ve güvenilirlik
epoksi-ücretsiz Optik Yolu üzerinde
uygulamalar:
kanal Ekle/Bırak
DWDM Ağ
dalgaboyu Yönlendirme
Fiber Optik Amplifikatör
parametreler:
öğe parametreler Min tipik Max üniteleri
1.
merkezi Dalgaboyu, lc
İTÜ
nm
2.
kanal Aralığı
100
GHz
3.
kanal Bant Genişliği
@ 0.5 dB
> 0.22
nm
4.
ekleme Kaybı (tüm temp Üzerinde, tüm SOP, tüm dalgaboyu)
geçiş Kanal
/
/
1.0
dB
yansıma Kanal
/
/
0.6
5.
Pass band Dalgalanma
/
/
0.3
dB
6.
komşu Kanal Izolasyonu
30
/
/
dB
7.
Olmayan komşu Kanal Izolasyonu
40
/
/
dB
8.
yansıma Izolasyon
13
/
/
dB
9.
PDL
/
/
0.1
dB
10.
PMD
/
/
0.1
ps
11.
optik Güç
/
/
500
mW
12.
yönelme
50
/
/
dB
13.
dönüş Kaybı (Tüm Bağlantı Noktaları)
45
/
/
dB
14.
çalışma Sıcaklığı
0
/
70
°C
15.
depolama Sıcaklığı
-40
/
80
°C
16.
gerilme Yükü
/
/
5
N
17.
lif Uzunluğu
> 1.0
m
18.
lif Tipi
SMF-28 çıplak fiber veya eşdeğer
19.
renk Kodlama
Com: Siyah, diğerleri: Temizle
20.
ambalaj Boyutları
P1: (OD) 5.5x34 (L) mm çıplak fiber için
P2: (OD) 5.5x40 (L) mm için 900um gevşek tüp
notlar: Tüm konnektörleri olmadan performansları vardır. ekleme kaybı 0.3dB. az biri çiftinin bağlayıcı olduğunu
sipariş Bilgileri:
DWDM
XXXX-
X-
X-
XX-
X-
X
dalgaboyu
sınıf
Pigtail Tipi
uzunluk
bağlayıcı
paket
P
bir
0 = çıplak elyaf
1 = 900um gevşek tüp
2 = 2mm kablosu
3 = 3mm kablosu
05 = 0.5 m
10 = 1.0 m
15 = 1.5 m
0 = yok
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = LC
6 = Diğerleri
0 = Standart
1 = Özel

Etiketler: Ucuz 100 GHz DWDM 3 Limanlar bileşen 1x2 CH34 DWDM Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer ile 100 GHz Optik DWDM FC/APC konnektör, Yüksek Kalite 100 GHz DWDM 3 Limanlar bileşen 1x2 CH34 DWDM Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer ile 100 GHz Optik DWDM FC/APC konnektör, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

100 GHz DWDM 3 Limanlar bileşen 1x2 CH34 DWDM Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer ile 100 GHz Optik DWDM FC/APC konnektör

100 GHz DWDM 3 Limanlar bileşen 1x2 CH34 DWDM Yoğun Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer ile 100 GHz Optik DWDM FC/APC konnektör

özellikleri: düşük Ekleme Kaybı yüksek Kanal Izolasyonu yüksek Stabilite ve güvenilirlik epoksi-ücretsiz Optik Yolu üzerinde uygulamalar: kanal Ekle/Bırak DWDM Ağ dalgaboyu Yönlendirme Fiber Optik Amplifikatör parametreler: öğe parametreler Min tipik

İlgili ürünler